Počítadlo

302 582
unikátních návštěv


5 801 211
zobrazení stránek

Kontakty

Organizátor:

We Make Media, s. r. o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Manažerka projektu:

Eva Ranglová
e.ranglova@
wemakemedia.cz


+420 775 852 511

novinky

zajímavé odkazy

 

  

        SESTRA SYMPATIE


 

       
novinky

11.12.2015

S biokosmetikou Saloos pleť jako v bavlnce!


Česká aromaterapeutická biokosmetika Saloos je pro své unikátní složení určena pro všechny typy pleti, včetně jemné dětské, ale také je mimořádně vhodná pro suchou a citlivou pokožku. Právě tato pokožka je velmi náchylná k přesušení, popraskání a rychleji také stárne. O pleť pečuje jemně a šetrně bez zbytečného zatížení. Dodává pleti vláčnost a hebkost, vitalitu i pěstěný vzhled a hlavně ji řádně ji regeneruje.

Zejména v chladném a mrazivém zimním počasí dopřejte pleti hutnější výživu. Pro tuto intenzivní péči jsou mimořádně vhodné bio regenerační obličejové oleje a  bio Karité balzámy. Lépe ochrání  pleť před nepříznivými vlivy počasí, jako jsou vítr, mráz a časté přechody z tepla do zimy a obráceně.

Kapka oleje pro dokonalou pleť

Bio regenerační obličejové oleje Saloos poskytují pleti maximální komfort a nejjemnější péči. Rostlinné  bio oleje lisované za studena jojobový, brutnákový, šípkový a čistě přírodní esenciální oleje, jsou zárukou špičkové péče pro všechny typy pleti, zejména však pro    citlivou a zralou. Pleť hydratují, udržují ji pevnou a vláčnou, zpomalují proces stárnutí, působí aktivně proti tvorbě vrásek. Pěsticí oleje s úsporným kapátkem jsou skvělou alternativou výživných krémů. Používají se na odlíčenou, vyčištěnou a nejlépe vlhkou pokožku, ráno jako podklad pod make-up, večer jako výživa.

Bio Karité   balzámy při dotyku s pokožkou  nádherně splynou, snadno se roztírají a také rychle vstřebávají. Jejich základ tvoří unikátní bio bambucké máslo, vzácné vosky a čistě přírodní esenciální oleje. Vybírat můžete z mnoha variant, např. 100% čisté bio  bambucké máslo bez esenciálních olejů, zklidňující Levandulový, luxusně pěstící Růžový, omlazující Granátové jablko, relaxační Vanilla, Rakytníkový, Měsíčkový balzám atd.


Biokosmetiku Saloos najdete v zelených lékárnách, bio prodejnách, DM drogeriích, prodejnách zdravé výživy, specializovaných dárkových prodejnách aj.

Také na www.saloos.cz