Přihlašte se do soutěže Sestra sympatie 2018!


Váháte, zda se zúčastnit prestižní soutěže Sestra Sympatie?

Přinášíme 10 bodů, které vám pomohou rozhodnout se PRO:

 

1) Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Nemusíte se bát kritického nepřátelského prostředí, ani nepřející konkurence. Soutěž se vyznačuje pohodou a přátelskou atmosférou, kterou umocňuje přítomnost moderátora Vojty Bernatského.

 

2) Věk nerozhoduje. I v zatím posledním 8. ročníku byly mezi finalistkami tři báječné sestry ve zralém věku. A jaký měly úspěch!

 

3) Pravá krása je uvnitř. Nemusíte mít zrovna míry modelky. Daleko víc rozhoduje zásada pěti „Sˮ: pokud jste srdečná, sympatická, společenská, stylová a sportovní, čekáme právě na vás!

 

4) Podpoříte svoji profesi. Povolání zdravotní sestry, zaměřené na pomoc druhým, je často nedoceněné. Velká společenská akce, jakou je ples Sestry na sál!, jehož součástí je finále soutěže, připomíná široké veřejnosti jeho význam a důležitost a zvyšuje jeho prestiž a uznání.

 

5) Pomůžete dobré věci. Vaše účast pomůže zviditelnit nejen zdravotnické zařízení, kde pracujete, ale přímo vaše oddělení.

 

6) Najdete nové přátele. Společné zážitky sbližují! Sestřičky, které se soutěže dosud zúčastnily, se spolu stýkají i dál. Nová přátelství navázaly i s děvčaty z organizačního týmu pořádající agentury We Make Media. V kontaktu zůstávají také s Vojtou Bernatským, který se dokonce vyjádřil, že mu do rodiny k bratrovi přibylo i osm sester.

 

7) Nečekaná setkání se zajímavými lidmi. Díky účasti v soutěži Sestra Sympatie budete mít možnost vedle mnoha jiných milých lidí potkat „naživoˮ také významné osobnosti české medicíny i veřejného života. 

 

8) Čekají na vás nové zážitky. Pokud postoupíte do finále, ještě před vyvrcholením soutěže si užijete „beauty denˮ plný hýčkání. Na „soustředěníˮ v Praze se setkáte se stylisty, vizážisty a kadeřníky :-)

 

9) Můžete získat báječné ceny. A to i když nevyhrajete! Krásné a hodnotné ceny v celkové sumě několika stovek tisíc korun do soutěže věnují firmy z oblasti módy, kosmetiky, péče o zdraví, sportovního vybavení, potravin a mnoha dalších. Vítězka se navíc může těšit na zapůjčení krásného nového auta! :-)

 

10) Nemine vás spousta zábavy. Finále 9. ročníku soutěže Sestra Sympatie proběhne na plese Sestry na sál!, kam si můžete vzít s sebou i své blízké. Tradičně jej bude hostit nádherný pražský palác Žofín, jehož elegantní prostředí přispívá k mimořádné atmosféře akce, která se už zapsala mezi vrcholy společenské sezony! Patří k němu i kvalitní hudba k tanci, vystoupení známých interpretů a bohatá tombola! Přímo na Žofíně také účastníci vyberou Sestru Sympatii plesu.

 

Neváhejte s registrací do soutěže, registrovat se můžete už pouze do 31.10.2018! 

Těšíme se na vaše přihlášky :-)