Soutěžící 2019


Bylo ukončeno základní kolo soutěže (1. 11. 2019 00:01 – 2. 12. 2019 23:59), ze základního kola postoupilo 24 soutěžících do semifinálového kola.

Semifinálové kolo SMS hlasování, které rozhodne o postupu 12ti finalistek do finálke bude probíhat 2. 1. 2020 00:01 – 24. 2. 2020 23:59.

Postupujícím soutěžícím gratulujeme!


Pořadí dle obdržených SMS.

1. Šárka Vlková
273
2. Lucie Kolmačková,
263
3. Veronika Soudková
188
4. Klára Špirková
168
5. Ksenija Žemlová
130
6. Kateřina Raševová,
107
7. Lenka Řeháková
80
8. Kateřina Zimmermannová
71
9. Ludmila Bobková
70
10. Kristýna Šíbalová
68
11. Jitka Kafková
66
12. Veronika Jirkovská,
65
13. Vendula Gronová
64
14. Radka Spillerová
63
15. Monika Coufalová,
58
16. Kateřina Sibřinová
54
17. Libuše Jarešová
49
18. Klára Janská
47
19. Barbora Kyasová
46
20. Martina Konečná
29
21. Lenka Kudrnová
27
22. Daniela Wagnerová
19
23. Markéta Palková
13
24. Alžběta Krajčiová
4
   
25. Zuzana Bartáková
2
26. Lenka Červenková,
1
27. Irena Holá
1
ID:  2
Jméno:   Kateřina Sibřinová
Kraj:  Praha
ID:  3
Jméno:   Zuzana Bartáková Dis
Kraj:  Praha
ID:  4
Jméno:  Bc Lenka Červenková, DiS.
Kraj:  Praha
ID:  6
Jméno:   Irena Holá
Kraj:  Liberecký kraj
ID:  7
Jméno:   Daniela Wagnerová
Kraj:  Ústecký kraj
Soutěžící odstoupila ze soutěže.

Jméno:   Kateřina Adamcová
Kraj:  Středočeský kraj
ID:  10
Jméno:   Jitka Kafková Dis.
Kraj:  Praha
ID:  11
Jméno:   Ivana Tomášková
Kraj:  Ústecký kraj
ID:  13
Jméno:  Bc. Lucie Kolmačková, DiS.
Kraj:  Jihomoravský kraj
ID:  14
Jméno:  Mgr. Ludmila Bobková
Kraj:  Liberecký kraj
ID:  15
Jméno:   Anna Masalyga
Kraj:  Středočeský kraj
ID:  19
Jméno:   Klára Janská
Kraj:  Olomoucký kraj
ID:  21
Jméno:   Barbora Kyasová
Kraj:  Olomoucký kraj
ID:  23
Jméno:  Bc. Veronika Jirkovská, MBA
Kraj:  Jihomoravský kraj
ID:  27
Jméno:   Monika Coufalová, DiS
Kraj:  Vysočina
ID:  29
Jméno:  Bc. Šárka Vlková
Kraj:  Praha
ID:  35
Jméno:   Kateřina Raševová, DiS.
Kraj:  Zlínský kraj
ID:  36
Jméno:  Bc. Klára Špirková
Kraj:  Plzeňský kraj
ID:  37
Jméno:  Bc. Kristýna Šíbalová Dis
Kraj:  Ústecký kraj
ID:  38
Jméno:   Lenka Kudrnová
Kraj:  Zlínský kraj
ID:  39
Jméno:   Martina Konečná
Kraj:  Jihočeský kraj
ID:  41
Jméno:   Kateřina Zimmermannová
Kraj:  Ústecký kraj
ID:  42
Jméno:   Ksenija Žemlová DiS.
Kraj:  Jihomoravský kraj
ID:  43
Jméno:   Alžběta Krajčiová
Kraj:  Olomoucký kraj
ID:  46
Jméno:  Mgr. Libuše Jarešová
Kraj:  Moravskoslezský kraj
ID:  48
Jméno:  Bc. Radka Spillerová
Kraj:  Praha
ID:  49
Jméno:   Martina Feltová DiS.
Kraj:  Středočeský kraj
ID:  51
Jméno:  Mgr Markéta Palková
Kraj:  Plzeňský kraj
ID:  52
Jméno:   Lenka Řeháková
Kraj:  Praha
ID:  53
Jméno:  Mgr. Veronika Soudková
Kraj:  Olomoucký kraj
ID:  55
Jméno:  Mgr. Markéta Vršecká, DiS.
Kraj:  Středočeský kraj
ID:  56
Jméno:  Mgr. Vendula Gronová
Kraj:  Liberecký kraj