Počítadlo

302 871
unikátních návštěv


5 806 371
zobrazení stránek

Kontakty

Organizátor:

We Make Media, s. r. o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Manažerka projektu:

Eva Ranglová
e.ranglova@
wemakemedia.cz


+420 775 852 511

novinky

zajímavé odkazy

 

  

        SESTRA SYMPATIE


 

       
novinky

22.02.2017

Do příbramské LDN zavítali zdravotní klauni. Díky Kabi!


Úsměv rozjasní každý den. Přesvědčili se o tom 22. února i pacienti oddělení LDN příbramské nemocnice, kam je přišli rozveselit zdravotní klauni. Z dobré nálady svých svěřenců se těšily také tamní zdravotní sestřičky, díky nimž se vlastně návštěva mohla uskutečnit.

V období od 1. září do 31. října loňského roku se totiž zúčastnily soutěže 10 let KabiPac o nejoriginálnější fotografie s lahví KabiPac. Úkolem soutěžících bylo vytvořit zábavné a nevšední snímky právě s lahví KabiPac. Registrovat se do soutěže a posílat co nejkreativnější fotografie mohly všechny sesterny v českých nemocnicích. Aby bylo radosti ještě více, milá odměna pak čekala nejen na celkové vítěze, ale i na další fotografy. Z nich bylo vylosováno pět oddělení, která přišli navštívit a potěšit zdravotní klauni.

Smyslem soutěže však nebylo jen pobavit a rozptýlit, ale získat peníze na dobrou věc. Generální partner celého projektu - společnost Fresenius Kabi - se rozhodla věnovat část z hodnoty každé lahve zakoupené v období od 1. září do 31. prosince 2016 charitativnímu projektu Nadace rozvoje občanské společnosti „Pomozte dětemˮ.