Počítadlo

302 582
unikátních návštěv


5 801 232
zobrazení stránek

Kontakty

Organizátor:

We Make Media, s. r. o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Manažerka projektu:

Eva Ranglová
e.ranglova@
wemakemedia.cz


+420 775 852 511

novinky

zajímavé odkazy

 

  

        SESTRA SYMPATIE


 

       
novinky

18.11.2015

One man show TÁTA! Humorná zpověď novopečeného otce… dva roky po české premiéře stále zaplňuje sály po celé republice.


Humorná zpověď novopečeného otce… dva roky po české premiéře stále zaplňuje sály po celé republice.

Do…! Proč se vždycky musíme do všeho tak hrnout? Bydlet spolu. Splněno! Zásnuby. Splněno! Potom si myslíte, že jste na chvíli mimo ohrožení... Ne! Svatba. Splněno! Byt. Splněno! Auto. Splněno! A když už si myslíte, že jste splnili všechno, lidé začnou civět. V tváři mají takový ten výraz: „A kdy už uvidíme nějaké dětičky?!?”

(Nejen) o těchto úvahách je česká one man show TÁTA.

Předem Vám prozradíme jen toto: Bez humoru to jednoduše nejde!

Vstup dětí do našeho života všechno změní. Jaké to je stát se otcem? Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout a přežít :-) Ženy se naopak na chvíli dostanou do hlavy mužům a pochopí vše dosud nepochopené. Každý, kdo už podobnou zkušeností prošel, se v jednotlivých situacích určitě najde. Ostatní se pobaví a rodičovství se rozhodně nezaleknou. Největší pozornost je věnována fázi příprav na dítě a na porod, kdy je stejně všechno nakonec úplně jinak, než jak jste se to učili v předporodním kurzu. Výsledkem je novorozenec, který je šedozelený a špinavý od všech tělesných šťáv. Vám však bude připadat naprosto krásný a dokonalý. A potom to přijde – všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu. Intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní...

Tuto jedinečnou one man show můžete od září 2013 pravidelně vidět v pražském Divadle v Celetné, ale též mnoha dalších českých měst jako je Plzeň, Brno, Olomouc atd.V hlavní a jediné roli se můžete těšit na známého slovenského herce a tátu v jednom Romana Pomajbo, tátu  tří krásných dcer, který má k tématu hodně co říct. „Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou si ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se s vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí vám, jak na to… Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství...,“ říká Roman Pomajbo, kterého mnozí jistě znají ze slovenské Partičky či z českého muzikálu Touha. Roman je také hlavním představitelem slovenské verze představení pod názvem OCKO, které mělo premiéru v září 2012 a počet jeho spokojených diváků stále roste.

Autor hry, Islanďan B. H. Thorsson, spisovatel, producent, ale také herec, hru TÁTA sám hrál na Islandu a ve Švédsku. Na hře THE DAD (původní název) pracoval 4  roky a k napsání ho vedla vlastní zkušenost v roli otce. Hra měla premiéru v roce 2007 v Reykjaviku v divadle pro 150 osob a okamžitě se stala hitem. Proto se brzy přestěhovala do podstatně větší islandské Národní opery. TÁTA se dnes úspěšně hraje ve více jak 20-ti  zemích světa.

Večer plný dobré nálady a humoru zaručený!

Vstupenky k dostání v síti Ticketportal  https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131664
a na pokladně Divadla v Celetné.

Více na:

www.showtata.cz

www.facebook.com/showtata.cz

http://youtu.be/OQ448no4QpA

http://youtu.be/EC4k4Pvh5Wk

http://youtu.be/z8ZcOFXGZJ0

http://youtu.be/wqSV1xciXfQHrají: Roman Pomajbo
Autor hry: Bjarni Haukur Thorsson                                                                       
Režie: Eduard Kudláč (na Slovensku patří mezi nejlepší režiséry současnosti)
Dramatrugie: Darina Abrahámová